nowy sezon 2022/2023

Lobos Football Academy po raz kolejny zaprasza wszystkich młodych pasjonatów piłki nożnej do wstąpienia w szeregi swojej Watahy 🐺

Rozpoczynamy zapisy już na 6. sezon naszej piłkarskiej przygody. Pierwsze treningi odbędą się 16 sierpnia 2022r. (wtorek)

Naszą propozycję kierujemy do wszystkich w wieku 4-13 lat, którzy chcieliby nauczyć się gry w piłkę nożną lub doskonalić nabyte umiejętności piłkarskie, a przy okazji aktywnie spędzać czas wolny po szkole razem z rówieśnikami 😀

Głównym celem naszej Akademii jest propagowanie aktywnego trybu życia 🏃

Treningi są prowadzone 2 razy w tygodniu przez wykwalifikowanych trenerów w następujących oddziałach:
– Biała Podlaska,
– Leśna Podlaska,
– Kodeń,
– Tuczna,
– Wisznice.
Dodatkowy trzeci trening w tygodniu jest przeznaczony dla Zawodników powołanych do drużyny reprezentującej nasz Klub na rozgrywkach ligowych – Kadry LFA.

Raz w tygodniu prowadzimy dla wszystkich chętnych Zawodników dodatkowe treningi specjalistyczne: treningi motoryczne i bramkarskie, które przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju młodych piłkarzy 🥅

Każdy Rodzic otrzymuje dostęp do konta w aplikacji ProTrainUp, dzięki której jest na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w naszej Akademii, ma ułatwiony kontakt z Trenerem oraz wgląd do płatności członkowskich 😎

To, co wyróżnia nas na tle innych Klubów Piłkarskich, to dbałość o aspekty wychowawcze naszych Zawodników. W nawiązaniu do filozofii naszej Akademii, poprzez współpracę w grupie pragniemy kształtować ich właściwe zachowania nie tylko na boisku, ale również poza nim 😇

Na treningach kładziemy również nacisk na naukę techniki i rozumienia gry, a przynajmniej raz w miesiącu organizujemy sparingi wewnętrzne, podczas których Zawodnicy mają możliwość rywalizacji z przeciwnikiem 🏆

Współpraca z Akademią Piłkarską Podlasie pozwala nam na wymianę doświadczeń, a dzięki temu możemy jeszcze bardziej rozpowszechniać piłkarską pasję wśród naszych Zawodników 💪

Pragniemy tworzyć rodzinną atmosferę w naszej Akademii. W tym celu organizujemy wydarzenia sportowe również dla Rodziców naszych Zawodników oraz treningi rodzinne, a podczas turniejów piłkarskich staramy się zapewniać dodatkowe atrakcje dla starszych sympatyków naszego Klubu 👨‍👩‍👧‍👦

Skontaktuj się z nami, przyjdź na pierwszy darmowy trening i zostań piłkarzem Lobos Football Academy! 😃

Zapisy pod numerem telefonu: 577 810 210 📱

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *