KADRA LFA - projekt powstał z myślą o zawodnikach wyróżniających się na tle swoich rówieśników w czterech aspektach: sprawność fizyczna(ogólna i piłkarska), pracowitość, systematyczność treningowa oraz zachowanie. Kadrowicze stanowią reprezentację naszej Akademii podczas rozgrywek ligowych, na turniejach i sparingach zewnętrznych.

AKTUALNI REPREZENTANCI AKADEMII W KATEGORII MŁODZIK: 

  1. Chomiuk Dominik (2010) – oddział Leśna Podlaska
  2. Chustecka Magdalena (2010) – oddział Wisznice
  3. Chwedoruk Oliwier (2011) – oddział Leśna Podlaska
  4. Dacewicz Szymon (2011) – oddział Leśna Podlaska
  5. Kamiński Krystian (2008) – oddział Leśna Podlaska
  6. Kukawski Krzysztof (2010) – oddział Tuczna
  7. Lewandowski Paweł (2010) – oddział Leśna Podlaska
  8. Łukaszewicz Maciej (2010) – oddział Leśna Podlaska
  9. Milaniuk Oliwier (2011) – oddział Biała Podlaska
  10. Omelaniuk Brajan (2010) – oddział Leśna Podlaska
  11. Skurski Mikołaj (2010) – oddział Wisznice
  12. Sobolewski Piotr (2010) – oddział Tuczna
  13. Stasiuk Łukasz (2010) – oddział Leśna Podlaska
  14. Szpura Filip (2010) – oddział Leśna Podlaska
  15. Świątkowski Kacper (2011) – oddział Kodeń

TRENER: KRAKOWIAK DANIEL

AKTUALNI REPREZENTANCI AKADEMII W KATEGORII ORLIK:

  1. Brodacki Dawid (2012) – oddział Wisznice
  2. Cegłowski Jan (2012) – oddział Wisznice
  3. Ceglarz Szymon (2012) – oddział Leśna Podlaska
  4. Czarnecki Aleksy (2013) – oddział Biała Podlaska
  5. Fauzer Szymon (2012) – oddział Biała Podlaska
  6. Gawryluk Wiktor (2013) – oddział Biała Podlaska
  7. Ignaciuk Maciej (2012) – oddział Leśna Podlaska
  8. Jagodziński Aleksander (2012) – oddział Biała Podlaska
  9. Jakubiuk Marcel (2013) – oddział Wisznice
  10. Jaworski Aleksander (2012) – oddział Biała Podlaska
  11. Kopania Kacper (2012) – oddział Biała Podlaska
  12. Kubiński Antoni (2013) – oddział Biała Podlaska
  13. Kulicki Damian (2013) – oddział Biała Podlaska
  14. Lewandowski Piotr (2012) – oddział Leśna Podlaska
  15. Lubański Michał (2012) – oddział Biała Podlaska
  16. Malewski Jerzy (2013) – oddział Biała Podlaska
  17. Michalczuk Szymon (2012) – oddział Leśna Podlaska
  18. Ofman Julian (2013) – oddział Biała Podlaska
  19. Pykacz Jakub (2012) – oddział Leśna Podlaska
  20. Stefaniuk Kacper (2013) – oddział Biała Podlaska
  21. Szpura Marcel (2012) – oddział Leśna Podlaska
  22. Wojnowski Jakub (2012) – oddział Leśna Podlaska

TRENER: SARNIAK KAROLINA, SIEMIENIUK PAWEŁ

AKTUALNI REPREZENTANCI AKADEMII W KATEGORII ŻAK:

  1. Brzozowski Stanisław (2015) – oddział Wisznice
  2. Czarnecki Ksawery (2015) – oddział Biała Podlaska
  3. Czyrak Karol (2014) – oddział Leśna Podlaska
  4. Foryt Kamil (2014) – oddział Leśna Podlaska
  5. Frończuk Szymon (2015) – oddział Wisznice
  6. Górecki Nikodem (2016) – oddział Wisznice
  7. Górecki Szymon (2014) – oddział Wisznice
  8. Jakubiuk Mikołaj (2014) – oddział Wisznice
  9. Jarząbkowski Jan (2014) – oddział Biała Podlaska
  10. Kustosz Jakub (2014) – oddział Kodeń
  11. Maksymiuk Igor (2015) – oddział Wisznice
  12. Maleńczyk Maciej (2015) – oddział Leśna Podlaska
  13. Pietruczuk Oliwia (2014) – oddział Leśna Podlaska
  14. Pomorski Nataniel (2015) – oddział Biała Podlaska
  15. Romaniuk Antoni (2014) – oddział Leśna Podlaska
  16. Wertejuk Mikołaj (2014) – oddział Wisznice
  17. Wiczuk Sebastian (2016) – oddział Wisznice
  18. Szaniawski Marcel (2016) – oddział Tuczna

TRENER: BOGUSKI KRYSTIAN, PIETRZAK KAMIL