Poznajcie bliżej naszych lobosowych trenerów i osoby związane z Akademią 🙂

KAROLINA SARNIAK – prezes i jednocześnie założyciel Akademii, licencjonowany trener UEFA,  mgr wychowania fizycznego AWF w Warszawie. Trenerka Karolina jest trenerem głównym grupy Gerrard w oddziale Biała Podlaska, a także trenerem kadry LFA w kategorii Orlik Starszy i Młodszy. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywała m.in. w klubie Barca Academy czy Legia Soccer Schools w Warszawie oraz w Akademii Piłkarskiej TOP 54 w Białej Podlaskiej. W wolnym czasie trenuje chwytane sporty walki- BJJ, spaceruje z psem, czyta książki, zimą jeździ na snowboardzie, a pozostały czas przeznacza na rozmyślania na temat rozwoju naszej Akademii.

DANIEL KRAKOWIAK– koordynator i trener główny w oddziale Leśna Podlaska grup Zidane i Henry oraz trener grupy Buffon i Del Piero w oddziale Wisznice. Trener Daniel prowadzi także kadrę LFA w kategorii Młodzik Starszy. Absolwent AWF’u w Białej Podlaskiej na kierunkach wychowanie fizyczne i sport- piłka nożna. Licencjonowany trener UEFA. Swoje pierwsze trenerskie kroki stawiał jako trener pomocniczy w Twierdzy Kobylany, gdzie obecnie gra i trenuje. Swoim spokojem poskramia najbardziej rozgadanych Zawodników.

KRYSTIAN BOGUSKI – trener Kadry LFA 2014, trener grupy Lampard w Białej Podlaskiej oraz trener grup Robben i Cruyff w oddziale Tuczna. Student AWF w Białej Podlaskiej na kierunku Sport- piłka nożna. Przygodę z piłką rozpoczął w swoich rodzinnych stronach – w ŁKSie Łomża, gdzie jako zawodnik przechodził przez kolejne kategorie wiekowe skończywszy na zespole seniorskim. Kibic FC Barcelony i Arsenalu Londyn. Oprócz rozwoju trenerskiego uwielbia samemu grać w piłkę – a jego ulubiona pozycja na boisku to boczny obrońca. W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki, grać w gry komputerowe (posiada nawet tytuł technika informatyka), a także poznawać ciekawostki w dziedzinie historii oraz geografii.

PAWEŁ SIEMIENIUK – trener grupy Beckham w oddziale Biała Podlaska. Student II stopnia kierunku wychowanie fizyczne, I stopień ukończył na kierunku Sport-piłka nożna. Kilka cech, które opisują Trenera Pawła:  żywiołowy, ambitny, zdyscyplinowany, uprzejmy, perfekcjonista. Trener Paweł jest zdania, że nie widzi się jako zawodnik, ale na pewno ma obiecująca perspektywę jako trener. W wolnym czasie lubi chodzić na siłownię, biegać, czytać książki o różnej tematyce (szczególnie w dziedzinie bliskiej jego sercu- piłce nożnej). Jego pasją jest gotowanie, a gdy ma trochę czasu udziela się jako wolontariusz.

ŁUKASZ LEŚNIEWSKI – trener asystent w grupie Lampard w oddziale Biała Podlaska. Trener przygotowania motorycznego. Czynny student Wychowania Fizycznego i Trenera Personalnego na AWF w Białej Podlaskiej. Na tej uczelni ukończył już jeden kierunek- Sport. Specjalizuje się w treningu ogólnorozwojowym, co również jest jego pasją (przechadzając się po Białej Podlaskiej można spotkać trenera zmierzającego na siłownię). W przeszłości trener Łukasz trenował lekkoatletykę (biegi).
W środku sezonu 2020/2021  odbywał praktyki w naszej Akademii początkowo obserwując, a następnie prowadząc treningi naszym Zawodnikom. Po zakończeniu przygody w roli praktykanta trener rozpoczął nowy etap- pracę w Lobosie. 

ŁUKASZ UŁASIUK– absolwent  AWF’u kierunku wychowanie fizyczne, specjalizacji piłka nożna. W piłkę  zaczął grać dopiero w wieku 13 lat, ale od tamtej pory ją pokochał i amatorsko gra do dziś. Trener Łukasz jest zawodnikiem w bialskiej lidze „Szóstek” i gra towarzysko na orlikach gdzie można go spotkać kilka razy w tygodniu. Na co dzień pracuje na etacie, a Akademia Lobos  jest dla niego namiastką pracy z dziećmi  z którymi zawsze chciał pracować. Dodatkowo uwielbia jeździć na nartach, a w przyszłości chciałby spróbować swoich sił na snowboardzie i kitesurfingu. Trener Łukasz nie wyobraża sobie dnia bez treningu, dlatego uprawia różnorodne aktywności ruchowe.

TOMEK ZARĘBA – główny trener grupy Totti oraz asystent w grupie Buffon w oddziale Wisznice. Student AWF Biała Podlaska II stopnia wychowania fizycznego, z ukończonym  tytułem  licencjatu na kierunku Sport – piłka nożna. Były zawodnik grup juniorskich w Jagiellonii Białystok, a seniorskich m.in. w Orlęta Radzyń Podlaski oraz w Orlęta Łuków. Trener Tomek interesuje się podróżami, muzyką, a w wolnym czasie najczęściej spędza czas z dziewczyną, ze znajomymi lub poświęcając się nauce.

BARTŁOMIEJ PRZYBYŁOWSKI–  student AWF Biała Podlaska  na kierunku Sport-piłka nożna, trener w grupie Gerrard oraz Rooney w oddziale Biała Podlaska.  Od najmłodszych lat był związany z piłką nożną. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w wieku 8 lat w akademii piłkarskiej TOP 54 Biała Podlaska, gdzie grał przez 8 sezonów. Aktualnie trener Bartek jest zawodnikiem klubu Rogo Rogoźnica. Wolny czas stara się spędzać aktywnie- biega, spaceruje ze swoim pupilem, jeździ na rowerze, ale lubi też czytać książki i grać w gry planszowe ze znajomymi.

JAKUB SAWCZUK– student AWF Biała Podlaska na kierunku Sport-piłka nożna, trener w grupie Xavi i Raul w oddziale Kodeń oraz trener kadry LFA w kategorii Żak. Od najmłodszych lat był związany z piłką nożną. Przygodę z piłką nożną zaczynał w wieku 10 lat w akademii piłkarskiej TOP 54 Biała Podlaska, gdzie grał przez 3 lata. W wieku 15 lat zaczął trenować z seniorami z klubu LZS Sielczyk, żeby po 2 latach przenieść się do MKS Podlasie. Aktualnie trener Kuba jest zawodnikiem klubu KS Drelów. Wolny czas stara się spędzać aktywnie- biega, ćwiczy siłowo, jeździ na rowerze lub majsterkuje przy samochodach, lubi też grać w gry ze znajomymi.

MARLENA MAKSYMIUK– absolwentka bialskiego AWF’u kierunku wychowania fizycznego. W Akademii zajmuje się sprawami organizacyjnymi wszystkich oddziałów oraz stroną internetową. Prywatnie poświęca swój czas na doskonalenie sprawności fizycznej  uprawiając brazylijskie jiu-jitsu. Marlenę cechuje kreatywność, poczucie humoru i zaciętość w realizacji postawionych sobie celów. W wolnych chwilach czyta książki, spotyka się ze znajomymi oraz pasjonuje się grą terenową- Geocaching.

TERESA USS- studentka AWF Biała Podlaska kierunku fizjoterapia. W naszej Akademii zajmuje się zamówieniami strojów oraz sprzętu. Teresę odznacza opanowanie i stoicki spokój. Jest osobą niezbyt wylewną, ale za to konkretną. Lubi spędzać czas w aktywny sposób, jest zawodniczką brazylijskiego jiu-jitsu. W wolnej chwili zajmuje się dzierganiem, oglądaniem seriali oraz zabawą z kotem.

LOBIK– jego imię jest pochodzenia hiszpańskiego, ale On sam ma polskie korzenie. Zamieszkuje lasy Południowego Podlasia. Podobizna Lobika widnieje w logo naszej Akademii. Od niego uczymy się funkcjonować w rodzinie, kształcimy poczucie wspólnoty i silnej grupy. Niezwykle towarzyski, urokliwy i wysportowany Wilczek. Jest z nami od początku  powstania Lobosa, a jego wilczą filozofię przyjęliśmy od razu!  Kiedy pojawia się na turniejach, w szkołach lub treningach każdy ma ochotę przybić mu piątkę, a nawet uściskać. Wilk Lobik nie zna słowa nuda. Kocha hasać po lesie, spędzać czas z dziećmi i oczywiście grać w piłkę nożną!