KAROLINA SARNIAK – prezes i jednocześnie założyciel Akademii, licencjonowany trener UEFA,  mgr wychowania fizycznego AWF w Warszawie. Trenerka Karolina jest trenerem głównym grup w oddziale Leśna Podlaska, grupy Lampard w oddziale Biała Podlaska, a także trenerem kadry LFA w kategorii Żak. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywała m.in. w klubie Barca Academy czy Legia Soccer Schools w Warszawie oraz w Akademii Piłkarskiej TOP 54 w Białej Podlaskiej. W wolnym czasie trenuje chwytane sporty walki- BJJ, spaceruje z psem, czyta książki, zimą jeździ na snowboardzie, a pozostały czas przeznacza na rozmyślania na temat rozwoju naszej Akademii 🙂

DANIEL KRAKOWIAK– koordynator i trener główny w oddziale Wisznice oraz trener grupy Owen w oddziale Biała Podlaska. Trener Daniel prowadzi także kadrę LFA w kategorii Orlik. Student AWF w Białej Podlaskiej na kierunkach wychowanie fizyczne i sport- piłka nożna. Licencjonowany trener UEFA. Swoje pierwsze trenerskie kroki stawiał jako trener pomocniczy w Twierdzy Kobylany, gdzie obecnie gra i trenuje.

Swoim spokojem poskramia najbardziej rozgadanych Zawodników 🙂

KACPER STALEWSKI– pierwszy trener grupy Gerrard w Białej Podlaskiej oraz trener w oddziale Kodeń. Ponadto trener Stalewski odpowiedzialny jest za rozwój najmłodszej kadry Lobosa- LFA Skrzat. Trener Kacper jest także “świeżym” inżynierem środowiska ukończonym na uczelni SGGW w Warszawie. Od dziecka związany z piłką nożną. W wieku 7 lat rozpoczął swoją piłkarską przygodę w Akademii Piłkarskiej TOP 54 w Białej Podlaskiej. Grał w seniorskiej drużynie Huragan Międzyrzec Podlaski. Obecnie zawodnik w klubie Grom Kąkolewnica. Czas wolny przeznacza na czytanie książek lub na oglądanie seriali.

PRZEMYSŁAW ZARZECKI– pierwszy trener grupy Beckham w Białej Podlaskiej oraz trener asystent w grupach Owen (oddział Biała Podlaska), Totti i Del Piero w oddziale w Wisznicach. Trener Przemek związany jest z piłką nożną od najmłodszych lat- w rodzinnym mieście Grajewo rozpoczął treningi w wieku szkolnym, a w późniejszych latach reprezentował seniorski zespół Warmii Grajewo. Rozpoczynając studia w filii AWF w Białej Podlaskiej na kierunku wychowanie fizyczne nie zaprzestał trenować- jest obecnie zawodnikiem Twierdzy Kobylany. Trenera Przemka prócz rozwoju piłkarskiego i trenerskiego interesuje także koszykówka i… historia starożytna.
Będąc na treningach pod okiem trenera Zarzeckiego charakterystycznymi będą: dyscyplina i dobra zabawa! 🙂

KAROLINA PUŁA–  trener asystent w grupie Gerrard oraz trenerka prowadząca zajęcia w naszym projekcie dla najmłodszych “Piłkarskie Przedszkole”. Trenerka Karolina na co dzień studiuje dziennie na kierunku Wychowanie Fizyczne na AWF w Białej Podlaskiej. Prócz pracy z młodymi piłkarzami w naszej Akademii i podejmowanych studiów pracuje także jako instruktor tańca i treningu ogólnorozwojowego w Studio Tańca Grawitan w Lublinie.
Jak większość trenerów w Naszej Akademii trenerka Karolina również jest czynnym sportowcem dając świetny przykład podopiecznym- realizuje swoje sportowe pasje trenując i startując w biegach z przeszkodami Runmageddon!

ŁUKASZ LEŚNIEWSKI – trener asystent w grupie Lampard w oddziale Biała Podlaska. Trener przygotowania motorycznego. Czynny student Wychowania Fizycznego i Trenera Personalnego na AWF w Białej Podlaskiej. Na tej uczelni ukończył już jeden kierunek- Sport. Specjalizuje się w treningu ogólnorozwojowym, co również jest jego pasją (przechadzając się po Białej Podlaskiej można spotkać trenera zmierzającego na siłownię). W przeszłości trener Łukasz trenował lekkoatletykę (biegi).
W środku sezonu 2020/2021  odbywał praktyki w naszej Akademii początkowo obserwując, a następnie prowadząc treningi naszym Zawodnikom. Po zakończeniu przygody w roli praktykanta trener rozpoczął nowy etap- pracę w Lobosie. 🙂

KATARZYNA BIEGAJŁO –  trenerka Brazylijskiego Jiu Jitsu w Academia Shaka. Specjalistka do spraw przygotowania motorycznego dzieci i młodzieży. Zawodniczka mieszanych sportów walki. W naszej Akademii trenerka Katarzyna jest odpowiedzialna za tworzenie programu szkolenia z zakresu motoryki, a jej zdolności szybkiego liczenia wykorzystujemy w dziale księgowości 🙂

Od najmłodszych lat związana z regularnym treningiem różnych dyscyplin- akrobatyki sportowej, aikido, siatkówki, Brazylijskiego Jiu Jitsu czy MMA.