KADRA LFA - projekt powstał z myślą o zawodnikach wyróżniających się na tle swoich rówieśników w czterech aspektach: sprawność fizyczna(ogólna i piłkarska), pracowitość, systematyczność treningowa oraz zachowanie. Kadrowicze stanowią reprezentację naszej Akademii podczas rozgrywek ligowych, na turniejach i sparingach zewnętrznych.

AKTUALNI REPREZENTANCI AKADEMII W KATEGORII MŁODZIK: 

  1. Adamowski Szymon (2010) – oddział Leśna Podlaska
  2. Chomiuk Dominik (2010) – oddział Leśna Podlaska
  3. Chustecka Magdalena (2010) – oddział Wisznice
  4. Chwedoruk Oliwier (2011) – oddział Leśna Podlaska
  5. Dacewicz Szymon (2011) – oddział Leśna Podlaska
  6. Kamiński Krystian (2008) – oddział Leśna Podlaska
  7. Kukawski Krzysztof (2010) – oddział Tuczna
  8. Lewandowski Paweł (2010) – oddział Leśna Podlaska
  9. Łukaszewicz Maciej (2010) – oddział Leśna Podlaska
  10. Milaniuk Oliwier (2011) – oddział Biała Podlaska
  11. Omelaniuk Brajan (2010) – oddział Leśna Podlaska
  12. Skurski Mikołaj (2010) – oddział Wisznice
  13. Sobolewski Piotr (2010) – oddział Tuczna
  14. Stasiuk Łukasz (2010) – oddział Leśna Podlaska
  15. Szpura Filip (2010) – oddział Leśna Podlaska
  16. Świątkowski Kacper (2011) – oddział Kodeń

TRENER: KRAKOWIAK DANIEL

AKTUALNI REPREZENTANCI AKADEMII W KATEGORII ORLIK:

  1. Cegłowski Jan (2012) – oddział Wisznice
  2. Ceglarz Szymon (2012) – oddział Leśna Podlaska
  3. Czarnecki Aleksy (2013) – oddział Biała Podlaska
  4. Fauzer Szymon (2012) – oddział Biała Podlaska
  5.  Garbatowski Kacper (2013) – oddział Leśna Podlaska
  6. Gawryluk Wiktor (2013) – oddział Biała Podlaska
  7. Jakubiuk Marcel (2013) – oddział Wisznice
  8. Jaworski Aleksander (2012) – oddział Biała Podlaska
  9. Kopania Kacper (2012) – oddział Biała Podlaska
  10. Kubiński Antoni (2013) – oddział Biała Podlaska
  11. Kulicki Damian (2013) – oddział Biała Podlaska
  12. Lewandowski Piotr (2012) – oddział Leśna Podlaska
  13. Lubański Michał (2012) – oddział Biała Podlaska
  14. Malewski Jerzy (2013) – oddział Biała Podlaska
  15. Michalczuk Szymon (2012) – oddział Leśna Podlaska
  16. Ofman Julian (2013) – oddział Biała Podlaska
  17. Pykacz Jakub (2012) – oddział Leśna Podlaska
  18. Stefaniuk Kacper (2013) – oddział Biała Podlaska
  19. Szpura Marcel (2012) – oddział Leśna Podlaska
  20. Wojnowski Jakub (2012) – oddział Leśna Podlaska

TRENER: SARNIAK KAROLINA, BARTŁOMIEJ PRZYBYŁOWSKI 

AKTUALNI REPREZENTANCI AKADEMII W KATEGORII ŻAK:

  1. Brzozowski Stanisław (2015) – oddział Wisznice
  2. Czarnecki Ksawery (2015) – oddział Biała Podlaska
  3. Czyrak Karol (2014) – oddział Leśna Podlaska
  4. Foryt Kamil (2014) – oddział Leśna Podlaska
  5. Frąszczak Filip (2013) – oddział Biała Podlaska
  6. Frończuk Szymon (2015) – oddział Wisznice
  7. Górecki Nikodem (2016) – oddział Wisznice
  8. Górecki Szymon (2014) – oddział Wisznice
  9. Jakubiuk Mikołaj (2014) – oddział Wisznice
  10. Jarząbkowski Jan (2014) – oddział Biała Podlaska
  11. Kustosz Jakub (2014) – oddział Kodeń
  12. Maksymiuk Igor (2015) – oddział Wisznice
  13. Maleńczyk Maciej (2015) – oddział Leśna Podlaska
  14. Mikulski Marcel (2015) – oddział Wisznice
  15. Pietruczuk Oliwia (2014) – oddział Leśna Podlaska
  16. Pomorski Nataniel (2015) – oddział Biała Podlaska
  17. Romaniuk Antoni (2014) – oddział Leśna Podlaska
  18. Szaniawski Marcel (2016) – oddział Tuczna
  19. Wertejuk Mikołaj (2014) – oddział Wisznice
  20. Wiczuk Sebastian (2016) – oddział Wisznice

TRENER: BOGUSKI KRYSTIAN, PIETRZAK KAMIL